Czy możesz stwierdzić, czy mój pomysł na firmę ma sens z rynkowego punktu widzenia?

Pytania do doradcy biznesowego:

wlasna-firma-doradca-biznesu-warszawa-skype-online-konsultacjeCzy możesz stwierdzić, czy mój pomysł na firmę jest dobry? Grażyna

Tak do końca to Ci nie powiem, czy inwestować czas i pieniądze w wybraną działalność – sam/a musisz zadecydować. Ale mogę z Toba porozmawiać i pomóc w:

 

  • urealnieniu pomysłu na biznes
  • ocenie Twoich możliwości jako przedsiebiorca
  • ustaleniu grupy docelowej
  • ustaleniu strategii działania
  • marketingu – w tym internetowym
  • policzeniu opłacalności działalności
  • pozyskaniu dotacji z Urzędu Pracy/PFRON
  • skontaktowaniu się z innymi specjalistami (księgowy, doradca ds. dotacji z UE)

Po przeliczeniu wszystkiego (jestem świetna w wyszukiwaniu podwodów, dlaczego biznes mógłby sie nie udać, co studzi nadmierny optymizm początkujących). Jeśli Cie to nie odstraszyło, to zapraszam do kontaktu ze mną :-)

 

Anna Sawczuk – Doradca Zawodowy / Kariery Warszawa

wlasna firma biznes pomysl szkolenie

awans

Reklamy

Informacje o Ania Sawczuk

Anna Sawczuk pracuje jako doradca zawodowy i przedsiębiorczości oraz trener komunikacji. Zajmuje się także projektowaniem stron www - buduje profesjonalne strony w oparciu o WordPress. Ponadto zajmuje się promowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz pomocą w pozyskiwaniu klientów przez Internet. *************************************************************************** Zapoznaj się ze stronami Anny Sawczuk: * http://stronadlaeksperta.pl * https://pracaikariera.wordpress.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii dolnośląskie: Wrocław, Doradca Zawodowy Warszawa Skype / online - doradztwo zawodowe, Doradztwo zawodowe online / Skype / Warszawa, Jak założyc własną działalność gospodarczą?, kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, lubelskie: Lublin, Biała Podlaska, lubuskie: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, mazowieckie: Warszawa, Ciechanów, Radom, Mława, Sochaczew, Łowicz, małopolskie: Kraków, opolskie: Opole, podkarpackie: Rzeszów, podlaskie: Białystok, pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Prywatny Gabinet Doradcy Zawodowego, Przedsiębiorczość: Jak zdobyć dotacje z Urzędu Pracy?, warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Wielka Brytania, wielkopolskie: Poznań, zachodniopomorskie: Szczecin, łódzkie: Łódź, Kutno, Skierniewice, śląskie: Katowice, Rybnik, świętokrzyskie: Kielce, Końskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s