Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej 10

Przywdziej  entuzjazm  zamiast stresu

awans

Zaangażowanie, entuzjazm i satysfakcja – te miękkie, niemierzalne stany emocjonalne to murowane składniki zwycięskiej rozmowy kwalifikacyjnej.

Trudne do podrobienia.

Warto się nauczyć prezentować siebie w najlepszym wydaniu – do tych niemierzalnych umiejętności należy też pokazywanie na zewnątrz dobrych skojarzeń, jakie masz w związku z pracą :-)

Tak się jakoś dziwnie składa, że przy całym profesjonalizmie HRu  do pracy przyjmowani nie zawsze kandydaci najlepsi, ale ci, którzy robią dobre wrażenie.

Anna Sawczuk – Doradca Zawodowy / Kariery Warszawa

awans

Reklamy

Informacje o Ania Sawczuk

Anna Sawczuk pracuje jako doradca zawodowy i przedsiębiorczości oraz trener komunikacji. Zajmuje się także projektowaniem stron www - buduje profesjonalne strony w oparciu o WordPress. Ponadto zajmuje się promowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz pomocą w pozyskiwaniu klientów przez Internet. *************************************************************************** Zapoznaj się ze stronami Anny Sawczuk: * http://stronadlaeksperta.pl * https://pracaikariera.wordpress.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Doradca Zawodowy Warszawa Skype / online - doradztwo zawodowe, Nowa praca: Jak się dobrze zaprezentowac na rozmowie kwalifikacyjnej?, Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s